KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7083389
nr 708 3389
Akvarell
signerad, torgmotiv, 35x40
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 19:44:17
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr